Vánoční deníček

Takový ten deníček + info

26. listopadu 2014 v 18:50 | Shane.
Ahojte! Po roce vás vítám opět na mém blogu :D Na začátek vám chci říct pár informací a pak něco z mého života.
Snow♥
Co přezdívka?
Přezdívku si předělávám jelikož se mi ta stará vůbec nelíbí...takže budu ráda když si mě affs předělají na Shane.

Co affs?
nějaké neaktivní jsem promazala zbytek jsem nechala + prozkoumám blogy jestli nenajdu nějaké nové blogy :D

Co články?
klasika mžná udělám něco nového ale to ejště netuším :)

Chtěla jsem vám poděkovat že jste zašli na můj blog jelikož jsem nedávala nijak vědět že se vracím nebo tak něco :)
za chvíli dáme 1000 návštěv za co sjem vám chtěla hrozně poděkovat!:)
Dneska jsme měli 8 hodin a někdo dodělával adventní věnce. Jenomže Shane je líná si zajít koupit materiál tak jsem já a asi 3/4 třídy seděli 2hodiny u stolu a dělali kraviny :D Vánoční nálada už na mě pomalu doléhá. Pokoj už mám vyzdobený snad týden a něco takže tak :D V pátek máme adventní setkání a jarmark tak si etřba něco ještě koupím :) Koledy už každý den zpívám a dárky ještě nemám :D Mám jeden lak na nehty pro kámošku + jsem si koupila pěnu do koupele který má na obalu sněhuláka a voní po brusince a pomeranči ale to vás asi nezajímá :D Články asi nebudou bývat tak často ale pokusím se..jelikož toh mám strašně moc do školy.
Mějte se krásně a užívejte si předvánoční náladu! :)

25.11.2013/Zase týden o ničem..

25. listopadu 2013 v 12:00 | Sophié
zase vás otravuji deníčkem ale na nic jiného nemám náladu :) Jen tak sedím koukám z okna a závidím spolužákom kteří půjdou o půl druhé ze školy že se budou kulovat. Ano u nás sněží, ráno jako každé jiné vyjdu z pokoje a jdu na chodbu otevírám dveře podívám se přes zatažené závěsy a tam něco bílé. To snad ne, tam sněží měla bych z toho radost kdybych mohla jít ven ale já na antibiotikách (nevím jak se to skoňuje:D) musím trčet doma. Tak alepsoň to vidím z okna když mám střechu hned pod oknem vidím bílo :) i bych vám to vyfotila ale další problém..pokazil se foťák, mobil v opravně a já bez foťáku začínám mít deprese z toho že nemůžu fotit :D co sjem to ještě chtěla....aha no :D
navidadddd
Pro mě je to další týden akorát tak na obtíž :/ znamená to týden bez nakupování vánočních dárků mám tento týden na to abych koupila adventní věněc s tím se můžu rozloučit..taky nemám rohy a to už bude mikuláš..ani kokyna prostě nic..adventní pytlíčky jak sjem psala článek neudělám..ach bože proč zrovna já..fakt blbá nemoc teď se mi to fakt hodí byt nemocná první týden co pudu po nemoci do školy bude hodně těžký. 14dní nebudu ve škole tak budu muset dopisovat...bude mikuláš...a musím udělat přespání u nás z pátka na sobotu a v sobotu jet vlakem na dárky já mám vlak hodně blízko takže proto u nás achjo mám tho hrozně moc :/ no nic tak kdo tohle přečte bude teda dobrý tak se mějte a buďte rádi že nejste nemocní a užívej te si to :))
Untitled
vaše Sophié ♥

20.11.2013

20. listopadu 2013 v 19:33 | Sophié
Ano zase deníček :) Jsem nemocná takže se omlouvám nemám náladu na psaní a bylo mi blbě ale udělalo se mi líp tak jsem si řekla že něco napíšu :) A co mi vlastně je? Já sama pořádně nevím budu to vědět až zítra tak vám napíšu :) Ale měla jsem 40 horečku ale už je to v pohodě na 38 :)) No..a co to znamená? že vánoční dárky pořád nemám jelikož jsem nemocná snad příští týden. Nic nového ohledně Vánoc jen že na mém seznamě přibyla jedna věc zato jich ubyde mnoho...mobil se mi pokazil prý nejde zpravit hlavně že je v záruce :/ No nic tak já běžím mějte se :)
(9) TumblrUntitled

14.11.2013

14. listopadu 2013 v 18:30 | Sophié
Ahoj dnes to bude deníček :)
Taky se tak strašně těšíte na Vánoce jako já? Já fakt moc :) Dnes mi mamka donesla dvě světýlka co je teď ta akce na milku atd.. :) Mám mikuláše a soba no a z minulého roku mám ještě dněhuláka V sobotu půjdu asi na dárky pojedeme vlakem s kámoškou ani nevím co mám pořádněě koupit ale zastavím se do kiku tam určitě něco vyberu :) A vůbec nevím co mám koupit mamce a co teprve tatkovi ? :D Chci si udělat výzdobu ale tu zvládnu i bez peněz ale i tak si musím nechat peníze když chci udělat adventní kalendáč :) Dnes byl ve škole rodičák no hrůza všichni se zhoršili i já, příde mi že čím víc se učím tím mám horší známky :/ minulý rok jsem na to kašlala a měla jsem jedničky a teď mám 2 a z MA a FY 3 :// No nic tak se mějte a já se du konečně dokopat udělat nějakou tu výzdobu dokud ještě nemám nakázáno se učit! :D Papá :3
.marggrig.tumblr.com
Vaše Sophié ♥

Veselé Vánoce!

10. listopadu 2013 v 13:51 | Sophié
Ahoj! Vítej te na tomhle blogu jak jste si mohli všimnout je Vánoční :)
Moje přezdívka s mým jménem nijak nesouvisí tedy až na to že moje jméno začíná taky na S anoj menuji se Simona :))
Miluju Vánoce ale nikdy si je neužiju a právě proto jsem si založila blog o Vánocích aby mi to nějak pomohlo si ty Vánoce užít :)
Book
Něco o mě :)
Je mi skoro 13 let chodím do 7.třídy mám ráda psi a morčata Moje záliby josu fotografování, kreslení,a můj pejsek :3

A co můžete čekat na tomhle blogu?
Tak pokud se podíváte do rubrik tak vám to bude nejspíše jasné ale tedy zopakuji to :)
Příběhy,fotky,recepty,DIY,moda,...a mnoho dalšího :) Od 1.12. budu přidávat adventní kalendář tak se těšte :)
A to je už asi všechno tak se mějte! :)
Santa Clause is comin' to town | via TumblrChristmas spirit | via Tumblr
Vaše Sophié ♥
 
 

Reklama